JURAPRINT sp. z o.o.

Częstochowa, ul. Krakowska 45

Infolinia:
573 838 930

Banery reklamowe

banery reklamowe

Drukujemy banery reklamowe w dowolnym rozmiarze. Banery reklamowe drukujemy w technologi twardego solventu lub ekosolwentu w zależności od potrzeb. Baner reklamowy może być wykonany graficznie od podstaw przez nas lub po przesłaniu pliku z gotowym projektem graficznym. Działamy głównie na terenie śląska, ale przyjmujemy zamówienia z całego kraju.

Baner reklamowy wykonany jest ze specjalnego materiału frontlitu. Materiał ten charakteryzuje się trwałością oraz jest odporny na trudne warunki atmosferyczne. Materiał baneru jest bardzo dobrej jakości i ma również za zadanie blokowanie przenikania światła padającego z różnych stron, tak aby nie prześwitywał.

Czas realizacji i cena zamówienia na druk wielkoformatowy uzależnione są od formatu, rodzaju usługi i ilości zamawianych banerów. Banery drukowane są na materiale o gramaturze 510g/m2. Najczęściej wybierany rodzaj baneru reklamowego to druk jednostronny na materiale frontlit z oczkami co 50 cm, ale możliwe są dowolne kombinacje.

💬 Skonsultuj z nami swój projekt wypełniając formularz i uzyskaj szybką wycenę!

banery reklamowe

  Formularz kontaktowy

  Masz już projekt? Załącz go tutaj - JPG, PNG, AI, CDR lub PDF do 25 MB.

  *pola obowiązkowe

  Rodzaje banerów reklamowych

  banery reklamowe

  Baner powlekany

  Wykonany w technologi twardego solwentu (Hard Solvent) jest trwały i odporny na promienie UV, co zwiększa ich żywotność i trwałość kolorów przez dłuższy czas

  banery reklamowe

  Baner laminowany

  Podstawowa wersja baneru laminowanego to rozwiązanie w przypadku ograniczonego budżetu. Baner jest oczkowany, dzięki czemu montaż może być wykonany na różnych powierzchniach.

  banery reklamowe

  Baner odblaskowy

  Baner doskonale widoczny jest w dzień, ale także o zmroku czy nocą poprzez odbijające się światło. Baner bardzo dobrze sprawdza się przy ruchliwych nieoświetlonych drogach.

  banery reklamowe

  Siatka mesh

  Baner wykonany jest z siatki mesh, czyli lekkiego materiału. Dzięki swojej niskiej wadze doskonale zastępuje duże i ciężkie klasyczne banery. Zastosowanie ich to rozwiązanie dla reklamy wielkogabarytowej jako duże reklamy np. na elewacjach budynków.

  banery reklamowe
  Banery reklamowe to doskonała forma na promocję firmy przedstawiającą konkretną ofertę lub usługę. Duży format z pewnością przyciągnie uwagę i zainteresowanie potencjalnych klientów. Prezentowana tematyka na wielkoformatowym rozmiarze przyciąga wzrok i jest widoczna z daleka, co pozwoli na zapamiętanie prezentowanych treści. Dzięki dużym rozmiarom trudno ich nie zauważyć. Banery reklamowe mogą być też wykorzystywane jako ścianki reklamowe czy ścianki do sesji zdjęciowych. Banery reklamowe montowane są na różnych podłożach. Posiadają specjalne oczka, które pomagają przytwierdzić reklamę baneru. Montaż zazwyczaj odbywa się za pomocą opasek zaciskowych poprzez przewlekanie przez oczka umieszczone w banerze. Banery reklamowe swoje zastosowanie najczęściej znajdują na ogrodzeniach, płotach czy elewacjach budynków.

  Informacje techniczne

  Wykończenie matowe, błyszczące, odblaskowe
  Materiał frontlit, siatka mesh
  Pliki EPS, PDF
  Trwałość 2 lata
  Dodatkowe opcje oczkowanie co 50 cm, zgrzew (rękaw)

  Banery reklamowe to z pewnością atrakcyjna forma zaprezentowania treści, która promuje firmę i jej usługi. Trwałość i cena przyczynia się do wyboru tej ponadczasowej formy reklamy. Baner reklamowy to doskonała forma reklamy zewnętrznej, którą wybiera większość firm i korporacji. Druk wielkoformatowy pozwala na zbudowanie wizerunku oferowanej usługi, produktu czy wizerunku marki.

  Oferta nasza skierowana jest do każdego klienta. Możemy wykonać baner reklamowy według Twojego projektu. Jeśli go nie masz nasi graficy pomogą stworzyć Ci projekt graficzny opierając się na Twoim własnym pomyśle.

  Tania forma reklamy

  Efektowna i zarazem najtańsza forma druku wielkoformatowego. Nawet duży baner nie będzie znaczącym obciążeniem budżetu firmy.

  Szybki montaż

  Łatwy i szybki montaż banerów nie wymaga specjalnych narzędzi. W większości przypadków wystarczą opaski zaciskowe.

  Trwałość na kilka lat

  Wydruki w technologi twardego solventu zapewniają, ze baner będzie odporny na wyblaknięcie i warunki atmosferyczne przez dłuższy czas.

  Przykładowe banery reklamowe z naszej drukarni

  baner 20220831 161235 scaled
  baner 276284630 140240165168674 8434725145704461300 n
  baner 268272540 113927394466618 6610589640188456881 n e1666250294690
  baner WhatsApp Image 2022 10 17 at 15.33.04 4

  FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

  Kilka czynników ma wpływ na ostateczną cenę. Skorzystaj z formularza kontaktowego, opisz niezbędne parametry, a my dokonamy niezobowiązującej wyceny.

  Baner reklamowy, który jest narażony na promienie słoneczne szybciej będzie tracił kolory. Niemniej jednak średnio nasze banery mogą wytrzymać nawet 2-3 lata.

  Tak, oferujemy również montaż banerów reklamowych.

  Tak, banery można odebrać w naszym biurze lub zamówić z dowozem pod skazany adres.

  Tak, wysyłamy banery kurierem, ale tylko do pewnych rozmiarów. Jeden z wymiarów nie może przekroczyć  150 cm, aby uniknąć składania w „kostkę”.

  Podstawowy projekt graficzny w stylu „SPRZEDAM, NR TELEFONU” jest bezpłatny. Bardziej złożone projekty są wyceniane indywidualnie.

  Jak zamówić baner reklamowy?

  • określ wymiary baneru
  • wybierz rodzaj materiału (gramatura materiału 440g lub baner powlekany 510g)
  • wybierz zgrzew/oczkowanie, np. co 50 cm (oczkowanie lub zgrzewanie wpływa na sztywność, jakość i możliwości montażu baneru)
  • wybierz wykończenie baneru: powlekane, laminowane, odblaskowe, siatka mesh
  Powyższe informacje wyślij do nas za pośrednictwem formularza „SZYBKA WYCENA” lub emailem