JURAPRINT sp. z o.o.

Częstochowa, ul. Krakowska 45

Infolinia:
573 838 930

Oklejanie samochodów

banery reklamowe
Oklejanie samochodów to obecnie popularne i świadome budowanie marki. Samochód może być wykorzystany do reklamy zawierającej podstawowe informacje o Twojej firmie. Mogą to być najważniejsze dane czyli logo, numer telefonu, adres strony internetowej, ale także większa grafika przedstawiająca zakres usług. Posiadamy wiele możliwości oklejania samochodów. Reklama na samochodzie osobowym, dostawczym czy ciężarowym ma duży zasięg w promowaniu oferty. Jest to rodzaj reklamy ruchomej – mobilnej. Nasza oferta oklejania pojazdów jest dostosowana do potrzeb Klienta. Możemy wyróżnić:
 • magnesy reklamowe na samochód
 • naklejki na samochód
 • reklama na plandekach
 • oklejanie samochodu
Każda forma oklejania rożni się ze sobą materiałem z którego naklejki są wykonane i trwałością. Wykonujemy naklejki na wyciętych arkuszach, ale także w oferujemy oklejanie samochodów w Częstochowie i przyczep. Materiały wykorzystywane do oklejania auta to folie mono-, polimerowe, wylewane, owv i odblaskowe. Folie pokrywane są specjalnym laminatem UV. 💬 Skonsultuj z nami swój projekt wypełniając formularz i uzyskaj szybką wycenę!

  Formularz kontaktowy

  Masz już projekt? Załącz go tutaj - JPG, PNG, AI, CDR lub PDF do 25 MB.

  *pola obowiązkowe

  Opłacalna reklama

  Reklama Twojej firmy na samochodzie dociera w różne miejsca i jest zawsze widoczna.

  Dowolne kolory

  Możesz wybrać nadruk jednokolorowy lub full color, na którym możemy wydrukować dowolną grafikę i zdjęcia.

  Oklejanie w standardzie

  Oklejamy samochody flotowe z dojazdem do Klienta. W przypadku jednego pojazdu ustalamy miejsce oklejania wcześniej.

  Atuty naszych nadruków:

  • wysoka jakość materiały wykorzystywane do oklejania pojazdów są sprawdzone i wysokiej jakości, co przekłada się na gwarancję najlepszego efektu końcowego
  • wytrzymałość wykorzystywane materiały mają kilkuletnią żywotność, ponieważ są odpowiednio zabezpieczone przez uszkodzeniami i przed promieniami UV
  • unikatowy wygląd nasz produkt wykonany według projektu Klienta lub z naszą pomocą, doskonale odzwierciedla Twoją reklamę, wyróżnia się i jest widoczna

  Magnesy na samochód
  Naklejki magnetyczne to wydruki na specjalnych arkuszach z folii mono- lub polimerycznych. Magnetyczna naklejka nie niszczy lakieru i z łatwością można ją odkleić od karoserii samochodu. Dzięki temu w razie potrzeby może być zdejmowana nawet codziennie. Magnesy mogą mieć różną wielkość i kształt. Folie z których są wykonane magnesy są bezpieczne dla auta. Szybki montaż zapewnia oszczędność czasu, a prezentowana treść może docierać w różne miejsca.

  Naklejki na samochód
  Mobilna reklama z dużym zasięgiem dzięki aktywności oklejonego pojazdu. Naklejki pozwalają na wyróżnienie się spośród innych aut oraz zaprezentowanie swojej marki. Do produkcji naklejek wykorzystywane są specjalne folie, które w razie potrzeby można łatwo usunąć. Folie odpowiednio zabezpieczone laminatem UV pozwalają zachować bardzo dobry wygląd naklejek na dłuższy czas. Pomagamy zaprojektować reklamę na samochodzie według Twojego pomysłu.

  Reklama na plandekach
  Treść reklamowa może być również naklejana na plandekę samochodu. Kolejna i najpopularniejsza metoda promocji usług i marki danej firmy. Do tego celu wykorzystywane są najlepsze materiały charakteryzujące się dużą wytrzymałością. Dodatkowy laminat na grafice chroni przez wyblaknięciem. Kolorowa i duża grafika przyciągnie wzrok i zapadnie w pamięci oglądającego. Pokonywane setki kilometrów przez samochody transportowe z grafiką, sprawią że treść będzie widoczna dla wielu osób. Plandeki powstają z tych samych materiałów co banery, dlatego jest to jedna z najtańszych form reklamy i korzystają z niej firmy posiadające takie pojazdy.

  Oklejanie pojazdów
  Wykonanie reklam na samochodzie to świetny sposób na świadome pokazanie i promocje firmy dla potencjalnych klientów. Oklejone auto przyciąga wzrok, ponieważ na drodze wyróżnia się i nabywa obserwatorów. Folie użyte do oklejania są w pełni bezpieczne dla karoserii. Wykonujemy zarówno wydruk jak i również montaż, czyli usługę oklejania samochodu. Oklejanie auta może być częściowe lub po całości. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z największą starannością wykonania usługi. Projekt wykonywany jest na podstawie własnego projektu, ale także pomagamy go stworzyć wraz z Klientem.

  Informacje techniczne

  Przykładowe realizacje

  FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

  Na cenę ma wpływ wiele czynników. Skorzystaj z formularza kontaktowego, podaj więcej szczegółów, a my dokonamy niezobowiązującej wyceny.

  Podstawowy projekt graficzny jest darmowy. Bardziej złożone projekty są dodatkowo płatne.

  Samochody oklejamy w siedzibie naszej firmy lub u Klienta. Szczegóły ustalamy zawsze przed realizacją zlecenia.

  Jak zamówić reklamę na samochód?

  • określ stopień oklejenia samochodu, np. tylko napisy, cały tył, czy też oklejenie 100%
  • określ miejsce i termin realizacji
  • załącz logo lub inny plik graficzny
  • w/w informacje wyślij do nas za pośrednictwem formularza „SZYBKA WYCENA” lub emailem