JURAPRINT sp. z o.o.

Częstochowa, ul. Krakowska 45

Infolinia:
573 838 930

Personalizowane upominki świąteczne

Okres Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku nierozerwalnie łączy się z obdarowywaniem się prezentami. Przede wszystkim myślimy wtedy o najbliższych, tj. rodzinie i przyjaciołach. Każdej osobie bliskiej naszemu sercu chcemy ofiarować coś co przypadnie jej do gustu, wyrazi nasze uczucia oraz pokaże, że naprawdę zaangażowaliśmy się w wybór konkretnej rzeczy. Bardzo miłym gestem jest jednak wręczenie choćby drobnego podarunku także współpracownikom, podwładnym czy partnerom biznesowym. Tego rodzaju gesty to część budowania wzajemnych pozytywnych relacji oraz sposób na wyrażenie zadowolenia z dotychczasowej współpracy i nadziei na dalszą owocna kooperację.

Wybierając prezenty dla najbliższych chcemy, aby mieli oni poczucie, że jest to coś kupionego specjalnie dla nich. Warto więc pomyśleć o personalizacji takiego podarku. Miły napis, który będzie się kojarzył ze Świętami lub z relacją łączącą obdarowanego i obdarowującego to drobiazg, który podniesie sentymentalną wartość prezentu. Może to być coś co towarzyszy nam każdego dnia, na przykład elegancki długopis lub pióro. Każdorazowe użycie tego drobiazgu będzie przywoływać miłe skojarzenia. Świetnym pomysłem na świąteczny prezent są też wszelkiego rodzaju albumy lub ramka na zdjęcie. Przedmioty te można poddać personalizacji i w ten sposób nadać im wyjątkowy charakter. Dużą popularnością cieszą się też rzeczy kojarzące się z ciepłem i domowym ogniskiem; takie jak poduszka z indywidualnym nadrukiem, koc czy ciepłe kapcie. Czasem nawet ważniejszy od samego prezentu jest sposób jego opakowania. Ważny jest pomysł i staranność. Tutaj też z pomocą może przyjść personalizacja. Nawet drobny upominek podarowany w pięknym drewnianym pudełku ozdobionym specjalnie na tę okazję zrobi  duże wrażenie na obdarowanym. Jeżeli spotykamy się w okresie świątecznym z wieloma osobami z dalszej rodziny i znajomymi można też postawić na uniwersalne prezenty – takie same dla wszystkich – ale zindywidualizować je poprzez zamówienie dla każdego nadruku. Przyspieszy nam to wybór podarunków, a jednocześnie każdy będzie czuł, że prezent jest specjalnie dla niego.

Dla wprowadzenia przyjemnej atmosfery na spotkaniach firmowych z pracownikami oraz partnerami biznesowymi warto przygotować upominki, które podkreślą zaangażowanie w tworzenie dobrych relacji. Jest wiele gadżetów kojarzących się z okresem świątecznym i zimą, które można w ciekawy sposób spersonalizować. Świece o zapachu cynamonu czy pomarańczy wprowadzą miły, przytulny nastrój. Szczególnie pięknie będą się prezentować w szklanym opakowaniu z indywidualnym napisem dla obdarowywanej osoby. Zawsze dobrym wyborem są także kubki lub całe zestawy z aromatycznymi herbatami.

Jeśli zamierzamy obdarować jakiegoś bliższego współpracownika nieco bardziej kosztownym prezentem także warto zadbać o jego personalizację. Wówczas podarek będzie stale przypominał o łączących nas relacjach. Jeśli zaś umieścimy na nim nadruk firmowy będzie dodatkowo stanowił reklamę. Może to być na przykład elegancka aktówka lub inne akcesoria z galanterii skórzanej. Świetnie w tej roli sprawdzą się także gadżety technologiczne przydatne na co dzień, takie jak smartwatch, nowoczesny zegar czy słuchawki. Klasycznym przykładem  prezentu świątecznego jest kosz ze słodyczami wypełniony produktami wysokiej jakości i ozdobnie zapakowany.

Możemy również okres świąteczno – noworoczny wykorzystać do promocji biznesu. Jest to czas kiedy obserwuje się wzmożony ruch w punktach handlowych i usługowych. Jest to więc okazja, żeby przyciągnąć nowych klientów, a tym dotychczasowym podziękować za wybór naszej firmy. Warto wówczas przygotować sobie drobne upominki, takie jak: kalendarze, notesy, czy długopisy, które będą jednocześnie prezentem i gadżetem reklamowym – z uwagi na firmowy nadruk.

Możliwość personalizacji prezentu daje nam ogromne możliwości na dopasowanie wielu uniwersalnych przedmiotów tak, aby stały się wyjątkowym gadżetem dla konkretnej osoby. Obdarowany z pewnością doceni, że przedmiot został indywidualnie dopasowany i będzie go używał z tym większą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 14 =